Nowy redaktor, draftowy rekord…

Oficjalnie witamy Michała Stencela w redakcji Sixers.pl! Mogliście już przeczytać pierwszy felieton Michała, tuż przed draftem. Mam nadzieję, że urozmaici on Wam czytanie naszego serwisu.

Korzystając z okazji chciałbym podziękować za liczne komentarze i dyskusje w czasie draftu. W tym tygodniu Sixers.pl zanotowało wzrost odwiedzin o ponad 90% w porównaniu z każdym innym wakacyjnym tygodniem. W piątek tuż po drafcie mieliśmy aż 546 odsłon, co jest najlepszym wynikiem od grudnia 2006 roku, kiedy Sixers wzięli „rozwód” z Allenem Iversonem.

7 myśli na temat “Nowy redaktor, draftowy rekord…

 • 1 lipca 2014 o 10:47
  Permalink

  Turner nie dostal oferty kwalifikacyjnej od Pacers. Szkoda bo dobry chłopak ale bist niesamowity. Choć miejsce w lidze sobie znaleźć powinien :)

  Odpowiedz
 • 1 lipca 2014 o 17:19
  Permalink

  kuźwa ileż Wy już działacie! :O Szacun, że dalej chce się Wam to robić! Philly ftw! #TogetherWeBuild #TogetherWeWait

  Odpowiedz
 • 2 lipca 2014 o 08:33
  Permalink

  Witamy na pokładzie nowego redaktora. Mam nadzieję, że zapewni nam sporą liczbę tekstów do regularnego czytania i starczy mu samozaparcia, by pozostać w ekipie na dłużej :)

  Odpowiedz
  • 2 lipca 2014 o 20:24
   Permalink

   To już stare video :D ale też nie mogę się doczekać Noela. W sumie od zeszłego draftu to mój ulubiony gracz w tym zespole. Stąd też trochę narzekam na wybór Embiida w drafcie, bo nie chcę, żeby Hinkie handlował Nerlensem.

   Odpowiedz
   • 2 lipca 2014 o 21:01
    Permalink

    Hinkie na konferencji prasowej mówił, że Joel jak i Nerlens są chętnie grać ze sobą. Brett Brown mówił, że cieszy się, że ma taki problem i jego w tym rola, żeby to wszystko uporządkować. Podobno Nerlens zrobił bardzo duży progres jeśli chodzi o rzut i będziemy zaskoczeni. Wątpię, żeby handlowali kimkolwiek zanim nie zobaczą, że to nie działa, a jak będzie działać – to tylko można będzie współczuć innym drużynom. Dwóch 7-footerów na PF i C, kosmos i terror przy tablicy! Także, ja jestem dobrej myśli i nasz development crew zrobi wszystko, żeby to zadziałało.

    Odpowiedz
    • 3 lipca 2014 o 12:18
     Permalink

     Nie ma teraz wyboru i trzeba wierzyć, że to rzeczywiście wypali. Ale że Hinkie czy Brown mówią że nie ma problemu itd. to mnie nie przekonuje. Bo co niby mają mówić? O kurna mamy problem, musimy któregoś wymienić, jak my teraz zapewnimy spacing? Wiadomo, że będą się uśmiechać i przekonywać, że dadzą radę. Tak jak Pistons przekonywali, że Josh Smith może grać z Monroe i Drummondem.

     Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *