Punkty zdobyte przez rywali na Sixers

Philadelphia 76ers jest dopiero na 26 miejscu w NBA jeśli chodzi o punkty zdobyte przez ich rywali w pierwszej kwarcie na każde posiadanie piłki (czyli tylko cztery drużyny pozwalają sobie rzucić średnio więcej punktów w pierwszych kwartach). Ale w tej samej kategorii w drugiej połowie wszystkich spotkań Sixers są na pierwszym miejscu w całej lidze! Pod względem traconych punktów w każdym spotkaniu (100.6) Sixers są na 20 miejscu w NBA.

„Mi to mówi o naszej młodości, o zmianach wyjściowych piątek, radzeniu sobie z różnego typu problemami, o tych wszystkich rzeczach gdzie widać, że brakuje nam konsekwencji. Ale to pokazuje także naszą kondycję, chęć współzawodnictwa. Zdolność tych chłopaków do progresu, znajdowania nowych szans, umiejętności zmieniania losu meczów. Odkąd zajmuje się trenowaniem nie widziałem, żeby jakaś drużyna awansowała z 26 miejsca w pierwszej kwarcie na pierwsze miejsce w drugiej połowie” – Brett Brown.

Jedna myśl na temat “Punkty zdobyte przez rywali na Sixers

  • 20 marca 2015 o 12:20
    Permalink

    Niech w przyszłym sezonie skopiują wynik z drugiej połowy na cały mecz, wtedy będzie naprawdę ciekawie. Chociaż to też takie trochę oszukane statystyki, bo jak rywale sobie wypracowują wielką przewagę już w pierwszej połowie, to w drugiej aż tak bardzo nie cisną, a jeśli przewaga w 4q jest nadal spora, to zaczynają grać coraz więcej rezerwowi, nawet ci z głębokiej rezerwy. Jednak nie można odmówić sixers walki i tego, ze obrona w porównaniu do ataku wygląda całkiem dobrze

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *