Wyniki facebookowej ankiety

Kilka dni temu zapytaliśmy was, czy uważacie, że Sixers powinni zawalczyć o LeBrona Jamesa w trakcie off-season:

Odpowiedzi udzieliło aż 99 użytkowników. Jak widać powyżej – większość z was jest zdania, że powinniśmy się starać o zakontraktowanie aktualnego MVP All-Star Game. Różnica między entuzjastami zatrudnienia Króla a jego przeciwnikami nie była jednak wcale duża. LBJ to jeden z najlepszych graczy w historii koszykówki i jego dołączenie do Sixers byłoby wielkim wzmocnieniem. Głównymi argumentami przeciwko staraniu się o Króla były podawane przez was w komentarzach na fanpage’u oraz pod jednym z artykułów małe szanse powodzenia, podobieństwo Simmonsa i Jamesa, brak sympatii do LeBrona czy wiara w młodych zawodników.

9 myśli na temat “Wyniki facebookowej ankiety

 • 5 marca 2018 o 08:05
  Permalink

  Większość jest zdania że nie powinniśmy? Czy ja źle widzę z rana czy o co chodzi?

  Odpowiedz
  • 5 marca 2018 o 10:13
   Permalink

   Dokładnie :) Większość jest przecież na tak

   Odpowiedz
 • 5 marca 2018 o 10:32
  Permalink

  Już poprawione. Mała pomyłka :P

  Odpowiedz
 • 5 marca 2018 o 13:27
  Permalink

  Mam pytanie z innej beczki, ktoś orientuje sie w tegorocznym drafcie troche niższymi numerami? Zawsze emocjonuje się draftem w sumie za sprawą wyników Philly, wiadomo teraz top 10 raczej nie będzie ale będą raczej miejsca 10-20, 2 picki więc mozna smiało jakiegoś ciekawego grajka wybrać, podałby ktoś nazwiska na które można zwrócić uwagę, z tego co się orientuje pozycja nie gra roli (chyba najmniej potrzebny jest PG) bo w sumie nikogo do 1 składu nie weźmiemy, a ławka jest jaka jest.

  Odpowiedz
 • 6 marca 2018 o 17:52
  Permalink

  czesc ksiądzjanuszek sprzedal gr ób murowany i wygonil jego mieszkańców na zbity py.bo podobno 10 lat nikt się nie interesowal ale grób murowany jest podobno wlasnoscia wieczysta co oznacza ze jest to działanie nielegalne jest na fb program wyemitowany przez Polsat o całym zajściu jak mi pewnerzeczy ICH NIE PRZESZKADZAŁY DO TEJ PORY TO TERAZ PRZESADZILI

  Odpowiedz
 • 7 marca 2018 o 14:55
  Permalink

  Piękna historia i duży szacunek dla tego pana za wytrwałość ale pisząc artykuły przeczytajcie co nieco o danym temacie. Po pierwsze chłoniak to NIE rak. To nowotwór układu chłonnego, lokalizuje się w węzłach chłonnych albo narządach limfatycznych a jego rokowanie jest bardzo dobre i 5 lat przeżywa ok 90% chorych (5-letnie przeżycie jest traktowane jako wyleczenie w takich przypadkach, czyli można powiedzieć, że 90% chorych jest wyleczona). Dodatkowo jest to nowotwór najczęstszy u młodych mężczyzn i jest to dość częsta rzecz w tej grupie. Pomimo tego, że jest duży odsetek wyleczeń nawroty są również dość częste, jednak również i one są dość dobrze leczone.

  Odpowiedz
 • 9 marca 2018 o 07:48
  Permalink

  Sixers znaleźli się na krótkiej liście Brona wraz z Cavs, LAL, Rockets. Wydaje mi się że Rockets odpadną najszybciej po nie mają kasy, Cavs też z jednej strony słabo bo zrobili to co mogli i już chyba pomysł się skończył, a My jesteśmy lepszą opcją od dołujących LAL. Boje się tylko że jeśli Bron dołączy do Nas to zacznie się bawić z managera i rozpierdzieli pół składu po to by ściągnąć swoich kolesi :/

  Odpowiedz
  • 9 marca 2018 o 11:39
   Permalink

   Słuszna uwaga. Gdyby jakimś cudem znalazł się w Philly, to tylko solo, bez koleżków z banana boat. Sorry DWade, sorry Melo ale jesteście „done”.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *