Rusza SIXERS.PL FANTASY! vol.2

Ponad rok temu rozpoczęliśmy pierwszy oficjalny sezon ligi Fantasy Basketball SIXERS.PL. Rozgrywki całej NBA, a zatem również naszej zabawy przerwała światowa pandemia, jednak tak jak powraca najlepsza koszykarska liga świata, tak też powracamy i my!

Na początku chciałbym jeszcze raz podziękować wszystkim uczestnikom poprzedniej edycji, tym którzy dotrwali do nagłego końca, ale też tym, którzy śledzili rozgrywki z różnych powodów tylko na początku (tym razem może pójdzie lepiej ;) ). Gratulacje należą się też oczywiście zwycięzcy, czyli Chris Cool’owi, czy mistrz podejmie się obronie tytułu? – podsumowanie poprzedniego sezonu znajdziecie tutaj.

Każdego chętnego do wzięcia udziału w zabawie zapraszamy do tworzenia drużyny po tym adresem, liczba miejsc jest ograniczona, w razie jednak dużego zainteresowania będziemy rozważali jej powiększenie.

Jeżeli ktoś nigdy nie miał okazji grać w Fantasy Basketball, to tutaj znajdziecie krótki poradnik.

UWAGA! Jeżeli system pokazuje, że nie ma już możliwości dołączenia do ligi, daj nam znać w komentarzu, że chcesz grać razem z nami. W zależności od ilości takich osób, rozszerzymy ligę, bądź też stworzymy drugą ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *