Simmons w All-Star Game!

Ben Simmons został wybrany jako rezerwowy zawodnik do Meczu Gwiazd! Jest to wielkie wyróżnienie dla tego zawodnika i całej organizacji Sixers. Wszechstronność zawodnika została doceniona i Ben będzie mógł zadebiutować w meczu najlepszych tej ligi. Mamy nadzieję, że zmotywuje go to do jeszcze cięższej pracy.

Zabrakło miejsca dla Russella, który rozgrywa świetny sezon, lecz moim zdaniem wskoczy on w miejsce kontuzjowanego Oladipo. Jimmy Butler również został pominięty. Wydaje mi się, że wybranie aż trzech zawodników Sixers byłoby trochę na wyrost.

2 myśli na temat “Simmons w All-Star Game!

 • 1 lutego 2019 o 08:16
  Permalink

  Oj tam na wyrost. To jest śmiech na sali, że wybrali czterech obwodowych na ławkę, Jimmy jest tam potrzebny jak cholera. On powinien wejść za Dipo, bo z Russellem wyszłoby 5 rozgrywających z 12 zawodników Wschodu! A Lowry nie powinien się tu znaleźć, bo po dobrym początku sezonu nie gra wcale lepiej niż jego doskonały zmiennik VV.

  Masakra, że wybrali na Zachodzie Townsa i Thompsona… Harris i Holiday grają świetne sezony, Doncić to samo… Ech. Szkoda po prostu.

  Odpowiedz
  • 1 lutego 2019 o 08:47
   Permalink

   Nie zgodzę się trochę. Klaya faktycznie mogłoby nie być, ale KAT od momentu trade Jimmiego, gra najlepszy sezon i ciągnie TWolves w stronę PO. Wiggo gra jak patałach, a KAT trzyma bardzo wysoki poziom.
   Jimmy mógł oberwać trochę odłamkiem, za to zamieszanie które zrobił w Minesocie? Dla trenerów mogło to nie być bez znaczeni.
   Swoją drogą może być precedens, że w miejsce Dipo, zostanie właśnie wybrany zawodnik z zachodu. Luka, Harris czy Jrue właśnie. Cała trójka gra lepszy sezon niż Jimmay. Na wschodzie jest pierwszy w kolejce. Ale kto wie, czy teraz, biorąc pod uwagę, że to zawodnicy wybierają sobie składy, to najlepszy moment, żeby do ASG promować faktycznie największe gwiazdy, a nie szukać na siłę 7 na ławkę.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *