Simmons w ASG, Harris pominięty

Głosami trenerów Ben Simmons (15.7 ppg, 8.3 rpg, 7.9 apg, 1.7 spg) dołączy do Joela Embiida jako uczestnik tegorocznego Meczu Gwiazd NBA. 24-letni zawodnik dostąpi tego zaszczytu jako gracz rezerwowy już po raz trzeci w karierze.

Być trzy razy All-Starem to prawdziwe błogosławieństwo. Jestem bardzo wdzięczny będąc w sytuacji, kiedy mogę powiedzieć, że jestem po raz trzeci All-Starem w najlepszej lidze świata – powiedział Simmons.

Jak zawsze w takich przypadkach są niezadowoleni i pominięci. Tym razem jednym z nich jest inny zawodnik Sixers, rozgrywający najlepszy sezon w karierze Tobias Harris (20.7 ppg, 7.7 rpg, 3.4 apg). Jego agent oświadczył w związku z tym:

All-Starami zostają zawodnicy, którzy grają równo i na najwyższym poziomie, nie odpuszczając meczów. Dlatego jestem bardzo rozczarowany, że Tobias Harris nie został wybrany w pierwszej kolejności w swoim zespole.

 

Jedna myśl na temat “Simmons w ASG, Harris pominięty

  • 26 lutego 2021 o 09:43
    Permalink

    Agent Harrisa jakby dawał pstryczka w nos all starom Sixers ;) Niestety Harris nie zasłużył tak bardzo jak pozostali powołani i taka jest prawda. Nie powinien nawet znaleźć się z gronie ewentualnych zastępców, bo pominięci zostali przecież Sabonis (!), Brogdon, Butler czy Adebayo.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *