Szczęśliwa trzynastka Sixers.pl?

Dzisiaj serwis Sixers.pl obchodzi swoje trzynaste urodziny. Szmat czasu, zwłaszcza gdy się pomyśli jak NBA zmianiła się, odkąd zadebiutowaliśmy w Internecie. Ilu zawodników przewinęło się przez Philadelphię, ile emocji przez ten czas przeżywaliśmy… Niestety ostatnie lata były dla nas chude (no, może z małymi wyjątkami).

Miejmy nadzieję, że ta trzynastka będzie szczęśliwa. Tak się składa, że równo za miesiąc od dzisiaj odbędzie się loteria do draftu. Wszyscy oczywiście mamy apetyt na numer jeden, ale tak naprawdę pierwsza trójka oraz jeszcze jeden wybór w pierwszej dziesiątce będzie wielkim sukcesem, który co najmniej pozytywnie odbije się na wynikach Sixers.

Czy za miesiąc Sam Hinkie będzie wyglądał mniej więcej TAK, czy raczej będzie musiał zareagować W TAKI SPOSÓB?  Poczekamy – zobaczymy. Zostańcie z nami do loterii, a potem do draftu, a potem jeszcze dłużej, mając nadzieje na długo wyczekiwane sukcesy…

7 myśli na temat “Szczęśliwa trzynastka Sixers.pl?

 • 21 kwietnia 2014 o 15:24
  Permalink

  Ludzie się rozleniwili i wolą w „dobry artykuł” klikać, niż skrobnąć tu choćby zdanie ;) Ode mnie ogromne podziękowania i gratulacje dla załogi serwisu. Trzynaście lat to szmat czasu, lecz mam nadzieję że za siedem lat dane nam będzie swiętować okrąglejszy jubileusz ;) Oby kolejne sezony zapewniały dużo dobrego materiału tekstowego :)

  Odpowiedz
  • 21 kwietnia 2014 o 15:26
   Permalink

   Dzięki wielkie. Oby dużo tekstów o tytułach dla Sixers ;)

   Odpowiedz
 • 21 kwietnia 2014 o 16:39
  Permalink

  Sam wolałem walnąc łapke ale Matt mnie zmotywował. Zaglądam tu codziennie i bardzo się cieszę że strona istnieje. Tomku fajnie to wszystko trzymasz tutaj życzę jeszcze większej rozbudowy stronki i tak egoistycznie dalszego cieszenia fanów szóstek.

  Odpowiedz
 • 21 kwietnia 2014 o 20:15
  Permalink

  Ten B. Brown… :D Trzymamy za słowo!

  „Former Spurs asst & current 76ers head coach Brett Brown was at SAS practice Sat. He told Danny Green PHI will make playoffs next year”

  Odpowiedz
  • 21 kwietnia 2014 o 22:15
   Permalink

   Widocznie Hinkie już przygotował plan pozyskania Duranta i Love’a :)

   Odpowiedz
 • 21 kwietnia 2014 o 20:34
  Permalink

  Brawa dla redakcji fajne artykuły konkretnie bez zbędnego pieprzenia.Życzmy sobie tylko żebyście za rok o tej porze mieli więcej do roboty ;)

  Odpowiedz
 • 21 kwietnia 2014 o 23:17
  Permalink

  Szkoda, że Tomek nie ma wszystkich layoutów strony, żeby to wrzucić. Jak to się wszystko pozmieniało:) Wiele stron o tematyce NBA powstało i upadło przez te 13 lat (kiedyś prawie każdy klub miał swoją szanse na e-nba:)) a nasza (mam w ulubionych odkąd posiadam stałe łącze więc się utożsamiam) strona dalej aktywnie działa. Szacun! Oby tak dalej:)

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *