Terminarz na sezon 2017/18

Znamy terminarz Philadelphii 76ers na sezon 2017/18. Sixers zaczynają rozgrywki już 18 października wyjazdowym spotkaniem z Washington Wizards. Dwa dni później zadebiutują u siebie w pojedynku z Boston Celtics. Początek sezonu nie będzie łatwy: 10 z pierwszych 14 spotkań rozegranych zostanie na wyjeździe. Dopiero potem Sixers czeka sześć spotkań z rzędu przed własną publicznością (a łącznie 9 z 10 u siebie w tym okresie).

25 grudnia Sixers zmierzą się z New York Knicks i będzie to ich pierwsze spotkanie w pierwszy dzień Świąt od 2001 roku. Także w Sylwestra nasi ulubieńcy nie odpoczną, zamiast tego będą walczyć o wygraną z Phoenix Suns. Władze NBA najwidoczniej uznały, że Philadelphia stała się atrakcyjnym zespołem, ponieważ aż 14 razy będzie można ich oglądać w ogólnokrajowej telewizji.

11 stycznia długo wyczekiwane spotkanie z Boston Celtics w londyńskiej O2 Arena. Poinformujemy Was, jak tylko bilety pojawią się w sprzedaży. Kto wie, może uda spotkać się na miejscu…

Sixers skończą sezon (a raczej miejmy nadzieję – jedynie sezon regularny) spotkaniem z Milwaukee Bucks, które zaplanowano na 11 kwietnia.

Cały terminarz znajdziecie pod TYM adresem.

Jedna myśl na temat “Terminarz na sezon 2017/18

  • 15 sierpnia 2017 o 20:29
    Permalink

    Jak „może uda się spotkać”? No k.. Nie może być inaczej!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *