Waiters znowu na celowniku

Wracają plotki o Dionie Waitersie. Sixers są podobno dalej zainteresowani obrońcą z Cleveland, a Cavs przemeblowują skład po ściągnięciu Lebrona Jamesa, więc Sixers mogliby się włączyć jako trzecia drużyna do większej wymiany, w wyniku której do Cleveland trafiłby Kevin Love.

22-letni Waiters ma jeszcze dwa lata kontraktu, ale ostatni (wart tylko 4 miliony dolarów) jest opcjonalny. W zeszłym sezonie zdobywał 15.9 ppg, 2.8 rpg i 3.0 apg w niecałe 30 minut gry. Z kolei dziurę na pozycji SG w Philadelphii widać z kosmosu, podobnie jak Wielki Mur Chiński. Dlatego jesteśmy na TAK!

3 myśli na temat “Waiters znowu na celowniku

 • 24 lipca 2014 o 12:17
  Permalink

  Fakt, że zna się z MCW z czasów Syracuse, ale jego ego nie będzie tutaj mile widziane. Mamy swoich zawodników, którzy mają się rozwijać, a nie grać Waitersem 35-40 min w meczu, bo mniej to on nie będzie chciał. Ja jestem na NIE.

  Odpowiedz
 • 24 lipca 2014 o 14:41
  Permalink

  W sumie jestem na tak. Waiters to też jest prospect i to z wyższym sufitem niż Hollis Thompson czy Tony Wroten. Jakbyśmy go pozyskali niedużym kosztem to nie widzę przeciwwskazań. W Sixers absolutnie nie ma go-to guya, szczególnie na obwodzie jest z tym kibel, a ktoś punkty musi zdobywać. Poza tym fakt, że gość grał już z MCW-em i jest z Filadelfii działa na plus. MCW miałby już dwóch zawodników z którymi grał w przeszłości.

  Odpowiedz
 • 24 lipca 2014 o 19:47
  Permalink

  Zależy ile chcą w zamian,ale jak za bezcen to bierzemy w ciemno!
  Bez żartów z kolejnym rokiem ogrywania zawodników z drugiej rundy,nie wybranych w drafcie czy braniem z D-league skoro możemy zgarnąć czołowy prospekt z draftu 2012.Pamiętajcie,że dotychczas grał w Cavs a wszyscy wiemy jaka to organizacja…(inna sprawa,że też był przyczyną konfliktów).Jestem na tak :)

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *