Wspieraj Sixers.pl na „Patronite”

Zapraszam na portal PATRONITE, za pomocą którego możesz mieć swój wkład w funkcjonowanie tej strony. Jak to działa? W prosty i szybki sposób umożliwia on wspieranie nas finansowo za pomocą comiesięcznych wpłat, minimalnie 5 złotych (lub jednorazowej wpłaty, bo z patronatu można w każdej chwili zrezygnować). Dołącz do czterech Patronów, którzy już to robią!

Będzie to stała inicjatywa związana z corocznymi opłatami (serwer z bazą danych i domena), ponieważ jesteśmy stroną nieoficjalną, niekomercyjną i pozbawioną reklam – przy tak niszowej tematyce ewentualne reklamy i sponsorowane teksty musiały by zajmować zbyt wiele miejsca, aby przyniosły pożądany skutek.

Poza opłaceniem powyższych kosztów chciałbym także przyciągnąć więcej czytelników inwestując w reklamę, objąć patronat medialny nad którymś z wydawnictw związanych z koszykówką, systematycznie poprawiać stronę graficzną i wersję mobilną oraz raz do roku przeprowadzić konkurs z nagrodami dla czytelników i nagrodzić redaktorów za ich pracę i poświęcony czas. To pozornie brzmi jak bardzo wiele, ale przy regularnym wsparciu kilkunastu osób jest jak najbardziej realnym celem.

Płatności dokonuje się za pomocą PayPal, ale jeśli z niego nie korzystasz, to wystarczy wybrać opcję założenia nowego konta, a w następnym kroku wybrać sposób płatności bezpośrednio kartą, bez rejestracji na PayPal.

Odwiedź PATRONITE po więcej szczegółów – dowiesz się, jakimi kwotami możesz wspomóc Sixers.pl i w jaki sposób będziemy mogli się odwdzięczyć.

2 myśli na temat “Wspieraj Sixers.pl na „Patronite”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *