Zmiany w sztabie GM’a

Nadeszły długo oczekiwane zmiany w sztabie generalnego menedżera Philadelphii 76ers, Eltona Branda, spowodowane niepowodzeniem w tegorocznych play-offs.

Najważniejsza z nich, to zatrudnienie Petera Dinwiddie’a na stanowisko Executive VP of Basketball Ops. Dinwiddie będzie odpowiedzialny za transfery, wybory w drafcie i podpisywanie wolnych agentów, ściśle współpracując na tym polu z Brandem. Przed nim trudne zadanie sprowadzenia do Sixers strzelców i ewentualne próby pozbycia się zawodników, którzy się nie sprawdzili, z Alem Horfordem na czele. Przez ostatnie trzy lata Dinwiddie zajmował to samo stanowisko w Pacers, a w klubie z Indiany na innych stanowiskach pracował od 2006 roku.

Poza tym Sergi Olivia został zwolniony ze stanowiska Vice President of Strategy. Długo nie został bezrobotny, ponieważ Utah Jazz zatrudnili go już jako asystenta trenera. Olivia był człowiekiem Bryana Colangelo, jednak generalny menedżer Sixers stwierdził, że chce być otoczony ludźmi, którzy mają „bardziej koszykarskie umysły”. Wcześniej z funkcją Director of Scouting pożegnał się Phil Jabour, zatrudniony obecnie przez Sacramento Kings.

Mimo wcześniejszych plotek jednak nie zwolniono Alana Ruckera, odpowiedzialnego za wiele błędnych kluczowych decyzji kadrowych w ostatnich latach. Rucker pożegnał się jednak ze sztabem Eltona Branda i będzie sprawował w Sixers inną, na razie bliżej nieokreśloną funkcję.

11 myśli na temat “Zmiany w sztabie GM’a

 • 19 października 2020 o 09:16
  Permalink

  Nowy wygląd strony wygląda wspaniale

  Odpowiedz
 • 19 października 2020 o 10:09
  Permalink

  @nowy wygląd, jest bardzo ciekawy, podobają mi się animacje przejścia. Mam wrażenie że działa również szybciej. Pozdrawiam redakcję i pozostałych kibiców też!

  Odpowiedz
 • 19 października 2020 o 15:50
  Permalink

  Bardzo miło, o to chodziło! ;-)
  Również pozdrowienia dla wszystkich kibiców i naszych czytelników.

  Odpowiedz
 • 19 października 2020 o 17:44
  Permalink

  Jak zwykle wszystko na wysokim poziomie.
  Mam jedną małą prośbę czy można by było ustawić żeby liczba komentarzy była widoczna w górnym rogu na obrazku ? Bo trochę trzeba latać oczami po stronie żeby to namierzyć

  Odpowiedz
  • 20 października 2020 o 01:34
   Permalink

   Dzięki Hetman3. Niestety to jest gotowy motyw do WordPress-a, który nie ma takiej opcji i nie da się tego zmienić. Trzeba tym razem przyzwyczaić się do komentarzy pod tytułem wpisu. Niestety nie ma motywu idealnego, nawet wśród tych płatnych, dopóki nie wynajmiesz kogoś, kto go specjalnie dla ciebie stworzy.

   Odpowiedz
 • 20 października 2020 o 09:32
  Permalink

  To u mnie działa tragicznie. Nieważne na jakiej przeglądarce, mam ponad 20 sekund oglądania latającego półkola. Na początku myślałem, że strona jest w przebudowie i dlatego tak jest, ale w końcu pojawiła się treść. Na telefonie działa normalnie

  Odpowiedz
  • 20 października 2020 o 10:47
   Permalink

   Dobra, to będzie jakiś problem z internetem u mnie. Może jakieś ustawienia na routerze, bo po udostępnieniu połączenia z telefonu, wszystko działa normalnie

   Odpowiedz
 • 21 października 2020 o 14:38
  Permalink

  Nie wiem czy to możliwe ale może zmiana na stronie głównej liczby komentarzy na inny kolor (np. niebieski) ułatwi nawigacje i namierzanie

  Odpowiedz
 • 24 października 2020 o 13:15
  Permalink

  Dzień dobry! Pojawiają się głosy że liga ruszy jeszcze przed Świętami , zatem mamy ok 2 miesiące. Prośba o informacje kiedy otwiera się okienko transferowe , i najważniejsze co tam ćwierkają wróbelki o potencjalnych wzmocnieniach/wymianach.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *