J.J. Redick wróci na stare śmieci?

Jak podają wszystkie media zza oceanu, nasz stary znajomy jest dostępny w wymianach. Nie jest jasna cena za weterana, jednak pogłoski wspominają o zainteresowaniu ze strony Sixers, Nets i Celtics.

Kontrakt Redicka kończy się po sezonie, pytanie co mogą zaoferować Sixers Pelikanom. Drugą kwestią jest przydatność Redicka w obecnej sytuacji. Jeszcze rok temu, bralibyśmy go z otwartymi rękami. Teraz mógłby zabierać minuty Maxeya i Thybulla. Ja jednak mam sentyment do tego gracza, świetnie współpracował z Embiidem i w dalszym ciągu na 15-20 minut mógłby być przydatny.

A Wy chcielibyście powrotu JJ’a?
 

5 myśli na temat “J.J. Redick wróci na stare śmieci?

 • 31 stycznia 2021 o 22:04
  Permalink

  Myśle, ze na ten moment jest zbędny poza tym jego skuteczność za 3 niecałe 30% daje di myślenia..

  Odpowiedz
 • 31 stycznia 2021 o 22:53
  Permalink

  Również jestem na nie. Ma do niego sentyment podobnie jak autor ale o rok za późno. Myślałem ostatnio o twórcach procesu. Dzisiaj np gramy przeciwko T.J-owi który był jednym z moich ulubieńców tamtego czasu i choć serce woła i tęskni to rozum podpowiada że minuty są potrzebne Maxeyowi. Z czasów procesu widziałbym u nas Sarica który mógłby być zmiennikiem Harrisa ale to po prostu sentyment. Nie wiem nawet czy taka wymiana ma szanse powodzenia.

  Trade deadline kończy się chyba w wtorek więc można się spodziewać wielu plotek do tego czasu.

  Odpowiedz
 • 31 stycznia 2021 o 23:24
  Permalink

  Gdyby udało się za niego opchnąć Fergusona, Poiriera i Scotta to możemy go wziąć, ale na pewno ktoś jest w stanie dać lepszy pakiet. Nawet niż Ferguson – Korkmaz – Scott. Chyba że jakimś cudem drugorundowiec by wystarczył żeby taki pakiet wszedł.
  Redick wciąż ma w sobie więcej niż pokazują jego tegoroczne statystyki i na pewno przyda się jakiejś ekipie o mistrzowskich aspiracjach, choć jego grywalność w Play-Offs na pewno jest ograniczona.

  Odpowiedz
 • 31 stycznia 2021 o 23:35
  Permalink

  Jestem na Tak chociaż już nie w takiej roli jak wcześniej. W Pels mu nie idzie bo nie jest ustawiana gra pod niego.
  Ciekawe jaka jest szansa na Sarica bo ostatnio wcale nie gra A kończy mu się chyba kontrakt. Myślę że Korkmaz i jakieś picki by wystarczyły.

  Odpowiedz
  • 1 lutego 2021 o 08:16
   Permalink

   Saric podpisał umowę na 3 lata wartą 27 milionów, przyjemny kontrakt jednak ważny do 22-23…

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *