Morris i Bertans tematem plotek

Ostatnie donesienia z NBA mówią o tym, że Philadelphia 76ers oraz oba kluby z Los Angeles są zainteresowani skrzydłowym Marcusem Morrisem. 30-letni zawodnik Knicks jest zakontraktowany do końca rozgrywek na kwotę 15 milionów dolarów. W bieżącym sezonie zdobywa średnio 19.1 ppg oraz 5.5 rpg i właśnie rzucił rekordowe w karierze 39 punktów przeciwko Clippers.

Sixers interesują się też podobno Davisem Bertansem. Ten 27-lerni zawodnik Wizards również rozgrywa przełomowy sezon notując 15.4 ppg i 4.9 rpg oraz – co ważniejsze – 43% skuteczności za trzy przy 8.6 próbach. Konkurencja jest jednak duża; Hawks, Celtics, Lakers i Nuggets też chcą Bertansa. Co gorsza Wizards słuchają ofert, chociaż wcześniej zadeklarowali chęć przedłużenia z nim kontraktu.

3 komentarze

 1. WojtekHandi pisze:

  Bertansa chetnie bym widzial u nas, pytanie jaka cene sobie zyczy wizards za niego…go w sumie chca wszyscy z topu ligi

 2. Hetman3 pisze:

  Bertans i Morris to PF A z tymi pozycjami akurat raczej nie mamy problemu więc trochę bez sensu ruch. Tu grają Horford i Harris.
  Horford grał dzis inaczej niż ostatnio dużo był pod koszem więc widać że była rozmowa z trenerem.
  Bardziej są potrzebne posiłki na obwód. A najbardziej to nowy trener który ogarnie ten skład

 3. Kozik pisze:

  Bertrans to mokry sen. Ellite volume shooter. Czy sprawdzaliscie ile oddaje rzutów zza łuku i na jakim % trafia? Już w SAS miał łatkę strzelca, ale dopiero w WAS z braku laku, dostał szansę, duże minuty i jest cudowny:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *