Morris i Bertans tematem plotek

Ostatnie donesienia z NBA mówią o tym, że Philadelphia 76ers oraz oba kluby z Los Angeles są zainteresowani skrzydłowym Marcusem Morrisem. 30-letni zawodnik Knicks jest zakontraktowany do końca rozgrywek na kwotę 15 milionów dolarów. W bieżącym sezonie zdobywa średnio 19.1 ppg oraz 5.5 rpg i właśnie rzucił rekordowe w karierze 39 punktów przeciwko Clippers.

Sixers interesują się też podobno Davisem Bertansem. Ten 27-lerni zawodnik Wizards również rozgrywa przełomowy sezon notując 15.4 ppg i 4.9 rpg oraz – co ważniejsze – 43% skuteczności za trzy przy 8.6 próbach. Konkurencja jest jednak duża; Hawks, Celtics, Lakers i Nuggets też chcą Bertansa. Co gorsza Wizards słuchają ofert, chociaż wcześniej zadeklarowali chęć przedłużenia z nim kontraktu.

3 myśli na temat “Morris i Bertans tematem plotek

 • 7 stycznia 2020 o 14:56
  Permalink

  Bertansa chetnie bym widzial u nas, pytanie jaka cene sobie zyczy wizards za niego…go w sumie chca wszyscy z topu ligi

  Odpowiedz
 • 7 stycznia 2020 o 17:07
  Permalink

  Bertans i Morris to PF A z tymi pozycjami akurat raczej nie mamy problemu więc trochę bez sensu ruch. Tu grają Horford i Harris.
  Horford grał dzis inaczej niż ostatnio dużo był pod koszem więc widać że była rozmowa z trenerem.
  Bardziej są potrzebne posiłki na obwód. A najbardziej to nowy trener który ogarnie ten skład

  Odpowiedz
 • 9 stycznia 2020 o 11:51
  Permalink

  Bertrans to mokry sen. Ellite volume shooter. Czy sprawdzaliscie ile oddaje rzutów zza łuku i na jakim % trafia? Już w SAS miał łatkę strzelca, ale dopiero w WAS z braku laku, dostał szansę, duże minuty i jest cudowny:)

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *