Simmons gotowy do rzutów za 3!

Ben Simmons w najnowszym wywiadzie przekazał kilka pozytywnych informacji. Powiedział, że w playoffs zamierza wreszcie pokazać na co go stać i zacznie oddawać rzuty trzypunktowe. Twierdzi, że to będzie jego as z rękawa gdyż przeciwnicy się tego nie spodziewają. Liczy na 5 celnych rzutów na mecz przy 10 próbach. W wewnętrznym treningu ostatnio wygrał konkurs z JJ Redickiem, na 100 rzutów trafił 93! Z niecierpliwością czekamy na playoff!

8 komentarzy

 1. sznida pisze:

  Będę w szoku jeśli to okaże się prawdą. Mimo wszystko wątpię aby tak dobrze mu szło, nawet jak rzeczywiście zacznie rzucać. Patrząc na jego skuteczność rzutową z linii osobistych to można mieć obawy czy z biegu stanie się jednym z najlepiej rzucających graczy za 3

 2. Mr. pisze:

  Ja słyszałem, że techniki rzutu za 3 uczył go indywidualnie Larry Bird, w kluczowym elementem było skupienie się na rotacji lewej pięty :)

 3. Hetman3 pisze:

  Ja w tamtym roku nabrałem się jak debiutant na newsa z prima aprilis.
  Byłoby zbyt pięknie niech najpierw trafi pierwszą trójkę. Później niech chociaż osiągnie poziom Giannisa to będę zadowolony.
  Embiid rzuca ledwie 30% A zdecydowana większość jego rzutów nie jest kontestowana.

 4. Julius pisze:

  Poniesło Was ;]

 5. Viruz pisze:

  Na hoopshype piszą, ze od PO będzie rzucał..

 6. mick_jones pisze:

  dzisiaj brat mnie wkręcił, że Embiid skręcił kolano – dopiero po czasie zorientowałem się, że zostałem podwójnie nabrany

 7. Mr. pisze:

  To i tak nic… ja dziś dostałem maila z informacja o podwyżce w pracy… oczywiście przyszło sprostowanie :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *