Bryan Colangelo & Joshua Harris

Sixers są najwyraźniej aktywnie zainteresowani wieloma zawodnikami. Wśród nich mają być Dion Waiters, Allen Crabbe, Patrick Beverly czy Harrison Barnes. W noc draftu ponoć interesowali się Ricky’m Rubio, którego chcieli ściągnąć w trójstronnej wymianie. Ostatnio Raptors zaproponowali Terrence’a Rossa w pakiecie z innymi zawodnikami, w zamian za Nerlensa Noela. Nie wiadomo jednak na ile te wszystkie plotki są prawdziwe, a na ile są to tylko spekulacje dziennikarzy, czy przecieki od konkurentów Sixers.

Z kolei Dario Saric po raz kolejny potwierdził, że będzie grał dla Sixers. Saric ma oficjalnie 20 dni na załatwienie sprawy kontraktu ze swoim klubem, a Sixers chcą go widzieć w Philadelphii w ciągu miesiąca. W ostatnim wywiadzie Saric powiedział, że obiecał przejście do Sixers po dwóch latach od draftu i ma zamiar tak zrobić, bo dla niego nie ma nic ważniejszego, niż dotrzymywanie słowa.

Hollis Thompson (niestety) powróci w barwach Sixers. Thompson bardzo ciężko pracuje na treningach i ma świetną etykę pracy i tym musiał przekonać do siebie trenera Browna. Bo jeśli nie tym, to czym? Z kolei Sixers (na szczęście) nie są za bardzo zainteresowani Isaiahem Canaanem, który został właśnie wolnym agentem.