Sixers aktywnie próbują wzmocnić skład

Sixers są najwyraźniej aktywnie zainteresowani wieloma zawodnikami. Wśród nich mają być Dion Waiters, Allen Crabbe, Patrick Beverly czy Harrison Barnes. W noc draftu ponoć interesowali się Ricky’m Rubio, którego chcieli ściągnąć w trójstronnej wymianie. Ostatnio Raptors zaproponowali Terrence’a Rossa w pakiecie z innymi zawodnikami, w zamian za Nerlensa Noela. Nie wiadomo jednak na ile te wszystkie plotki są prawdziwe, a na ile są to tylko spekulacje dziennikarzy, czy przecieki od konkurentów Sixers.

Z kolei Dario Saric po raz kolejny potwierdził, że będzie grał dla Sixers. Saric ma oficjalnie 20 dni na załatwienie sprawy kontraktu ze swoim klubem, a Sixers chcą go widzieć w Philadelphii w ciągu miesiąca. W ostatnim wywiadzie Saric powiedział, że obiecał przejście do Sixers po dwóch latach od draftu i ma zamiar tak zrobić, bo dla niego nie ma nic ważniejszego, niż dotrzymywanie słowa.

Hollis Thompson (niestety) powróci w barwach Sixers. Thompson bardzo ciężko pracuje na treningach i ma świetną etykę pracy i tym musiał przekonać do siebie trenera Browna. Bo jeśli nie tym, to czym? Z kolei Sixers (na szczęście) nie są za bardzo zainteresowani Isaiahem Canaanem, który został właśnie wolnym agentem.

11 myśli na temat “Sixers aktywnie próbują wzmocnić skład

 • 30 czerwca 2016 o 15:21
  Permalink

  Mimo, iż nie jestem fanem Thompsona to uwzam, ze jako zawodnik wchodzący z lawki może być pozytezny. Co by nie mówić to taki Stauskass skutecznosci mógłby sie uczyc od Holisa

  Odpowiedz
 • 30 czerwca 2016 o 18:47
  Permalink

  Te nazwiska naprawdę powalają na kolana Waiters Crabbe Rubio Ross. Widocznie taka jest nasza siłę i opinia u innych niestety.
  Albo trzeba użyć lepszej karty przetargowej w postaci przyszłych pickow jeśli mamy upolować jakiegoś all stara tylko czy jest nam ktoś taki teraz potrzebny

  Odpowiedz
  • 30 czerwca 2016 o 22:56
   Permalink

   Za future picki? Nie. Oby Filadelfia nie była jak kluby nowojorskie, które krótkowzrocznie pozbywają się picków za niby pomoc na teraz, a potem zostają z niczym.

   Odpowiedz
 • 30 czerwca 2016 o 23:32
  Permalink

  No nie chodzi mi że na teraz tylko o takiego all stara który by został z nami na dłużej a na to już by picku tak szkoda nie było.
  Myślę że nikt by nie marudzil że oddaliśmy pick kosztem Butlera czy Georga
  jak się coś chce to czasem trzeba kogoś poświęcić ale chyba nie czas na to. jeśli się nie trafi super okazja to szkoda marnować swoje assety

  Odpowiedz
  • 1 lipca 2016 o 00:19
   Permalink

   Oczywiście, tylko że to baaaardzo mało realny scenariusz. Wysoki numer draftu jest wartościowy, bo potencjalnie MOŻE się kiedyś zmienić we franchise player. A taki Paul George już jest franchise playerem, więc nie widzę możliwości, by Bird go oddał za pick. Może za #1 pick naładowanego draftu, ale wówczas to nieopłacalne na Philly.

   Odpowiedz
 • 1 lipca 2016 o 00:36
  Permalink

  George’a i tak bym raczej nie widział w philly. Musimy się skupić na rozwoju noela embiida saricia i simmonsa i iść ścieżka wytyczoną przez hinkiego. Podpisanie barnesa czy trade po George’a czy jakiegokolwiek innego all-stara w tej chwili nie mają sensu. Mieliśmy przebudować się przez draft mamy mnóstwo talentu i trzeba tylko dać im się rozwijać, otoczyć ich rolesami i weteranami i czekać. Czekaliśmy tak długo możemy poczekać jeszcze rok… Znowu zaczyna się głupie parcie na wygrywanie paru meczów więcej w sezonie które koniec końców zaprowadzi nad do odpadania rok w rok w pierwszej rundzie Play off :/

  Odpowiedz
  • 1 lipca 2016 o 09:56
   Permalink

   Historia się powtarza, znów go nie kontraktujemy, żeby w trakcie sezonu mieć ból, ze nie ma rozgrywającego

   Odpowiedz
 • 1 lipca 2016 o 09:40
  Permalink

  Przejrzałem Twittera- to są jakieś jaja jakie teraz kontrakty idą. Lakers podpisują Mozgova 4 letnim kontraktem za 64 mln… Bradley Beal dostał od Wizards oferte 128 mln za 5 lat. Dokąd zmierza ten świat.

  Odpowiedz
  • 1 lipca 2016 o 11:43
   Permalink

   Do podwyższenia salary cap. Dajcie juz spokój z tymi kontraktami, przecież to było pewne.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *