Sixers – Pelicans 93:108

Statystyki: Ersan Ilyasova (14 punktów, 4 zbiórki), Gerald Henderson (13 punktów, 3 zbiórki), Robert Covington (11 punktów, 8 zbiórek, 2 asysty, 2 bloki), Joel Embiid (11 punktów, 6 zbiórek), Jahlil Okafor (11 punktów, 7 zbiórek, 2 bloki), T.J. McConnell (10 punktów, 5 asyst, 3 przechwyty), Sergio Rodriguez (9 punktów, 3 asysty).

4 myśli na temat “Sixers – Pelicans 93:108

 • 21 grudnia 2016 o 15:43
  Permalink

  Sixers dużo meczow przegrywają jedna kwarta. Wydaje mi sie ze to wychodzi brak doświadczenia. Wczoraj zawalili 2q i to ona zaważyła na wyniku tak naprawdę. Po dobrym początku wkrada sie jakaś dekoncentracja i wynik zaczyna uciekać. Sixers zupełnie nie wykorzystali faktu, ze po 4 min 4q NO mieli już 4 faule. Simmons jest potrzebny bo sixers maja problemy z rozgrywaniem kontr. Ben do tego elementu nadaje sie idealne zarówno jako dystrybutor i jako kończący. Widać zupelny brak koncepcji na Noela, który te 8 min dostaje jakby na otarcie lez. Potrzebny nam zdecydowany strzelec zza luku bo w tym elemencie nasza gra to parabola.

  Odpowiedz
 • 22 grudnia 2016 o 13:00
  Permalink

  Po meczu z Pistons, gdy Noel oficjalnie wrócił postanowiłem zrobić mały test. Odpaliłem NBA 2k17, MyGm Start Today, poziom HoF, 12 minutowa kwarta, grałem w każdy gameday, slidery na simulation. Wrzucam boxscore z każdego meczu. Bardziej niż o wyniki ( nie żebym się chwalił czy coś ;p ) chodzi mi o podział minut pomiędzy naszymi zawodnikami. vs Raptors ( grałem z założeniem że Noel będzie miał ograniczenie minut ale jak się później na meczu okazało nie muszę mówić… )
  http://images.tinypic.pl/i/00852/5yqsx5g6xkfd.png
  Jak widać jedynie Holmes przesiedział cały mecz na ławie.
  vs Lakers
  Tutaj widać, że każdy z wysokich dostał swoje minuty, każdy zagrał na poziomie, testowałem różne ustawienia wysokich, również Saric i Ilyasova nie mogą narzekać na brak minut.
  http://files.tinypic.pl/i/00852/9df8qsj3bm0b.png
  vs Nets
  http://files.tinypic.pl/i/00852/rihg5sa57mz0.png
  vs Pelicans
  http://images.tinypic.pl/i/00852/opbt6yg1dlm0.png
  vs Suns ( 4rta kwarta garbage time)
  http://pics.tinypic.pl/i/00852/7o7u1nw2ab35.png
  Jak widać te minuty da się podzielić. Grałem różnymi ustawieniami. Embiid z Ilyasovą zawsze zaczynali mecz, później Noel z Okaforem i Saricem na SF, który później przechodził na PF i grał przeważnie z Noelem. Ogólnie każde ustawienie dało się ogarnąć, miało swoje plusy i minusy. Mimo wszystko chyba najlepiej grało mi się w ustawieniach z Ilyasovą na PF oraz z Noelem i Embiidem. Jak jednak widać da się to ogarnąć, mimo że to tylko gra… Ale skoro Brown chce grać z Saricem na SF ( również Ilyasova w przeszłości grywał tam więc parę minut na mecz na tej pozycji może pobiegać) to dlaczego nie podzielić tak czasu ? Brown ostatnio niezbyt panuję nad drużyną. Joel ostatnio w wywiadzie mówił, że bardzo by chciał wybiec na boisko razem z Noelem…

  Odpowiedz
 • 22 grudnia 2016 o 14:02
  Permalink

  Bardzo ciekawa analiza chociaz to tylko gra. Widać ze jednak się da jakoś to rozsądnie podzielic ale chyba Brown nie lubi w to grać :P
  Mi najlepiej się gra w ustawieniu Embiid/Ilyiasova/Simmons.
  Zeby nie bylo konfliktów trzeba sie rozstac z jednym z centrów i z kims z trio Covington Sarić Ilyisova bo jak wróci Simmons wtedy bedzie juz ciasno na maxa.
  Holmes to jeden z takich prawdziwych PF z dawnych lat bo teraz wiekszość stoi na obwodzie i czeka na rzut za 3.

  Odpowiedz
 • 24 grudnia 2016 o 03:37
  Permalink

  Jest i moment na który ludzie czekali ponad dwa lata. Joel i Noel razem na parkiecie :)

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *