Sixers – Timberwolves 117:95

Wygrywamy po dość spokojnym i łatwym meczu. Od początku spotkania prowadziliśmy i tego prowadzenia nie oddaliśmy do końca. Bardzo dobrze graliśmy na tablicach, które wygraliśmy 56-34. W pierwszej połowie również rzuty z dystansu były naszą domeną. Co prawda Sixers zakończyli spotkanie ze skutecznością 36% za trzy, ale to i tak lepiej od Minnesoty. W trzeciej kwarcie doszło do zapaśniczej przepychanki pomiędzy Joelem Embiidem, a Karlem-Anthony’m Townsem, po której obaj zostali wyrzuceni z boiska. Pierwszyz nich zakończył spotkanie z linijką 19/5/2, natomiast drugi 13/6/1. Gracz, któremu należy się szczególne uznanie, to Furkman Korkmaz, grający jako rezerwowy. W całym spotkaniu zdobył 17 punktów trafiając 3 razy za 3.