Thybulle bliżej powrotu, Simmons wspiera swoją ojczyznę

Matisse Thybulle, który został odsunięty od gry z powodu urazu prawego kolana, został dopuszczony do gier 3-na-3. Swingman 76ers przybliża się więc do pełnego wyzdrowienia, jednak wciąż nikt nie podaje daty jego powrotu na parkiety NBA. Przypomnijmy, iż Thybulle uległ urazowi w przedświątecznym meczu z Wizards, a czas jego nieobecności był szacowany na co najmniej dwa tygodnie.

Tymczasem cały świat przygląda się cierpieniu Australii, gdzie ogromne pożary w zastraszającym tempie trawią przyrodę na tym pięknym kontynencie. Do sytuacji w swojej ojczyźnie odniósł się Ben Simmons:

Jest mi bardzo smutno z powodu straty, której doświadcza nasz kraj. Obrazy niszczącego ognia, ludzi, rodzin, strażaków i przyrody są po prostu przerażające. 12 milionów akrów ziemi zniszczone, stracone ludzkie życia, martwe lub wypędzone z domów zwierzęta i społeczności w ruinach – a to wszystko wciąż postępuje z dnia na dzień. Pracuję wraz z moją rodziną, dzwonię do swoich australijskich braci z NBA i wszystkich, którzy mogą, by choć trochę pomóc w walce z tą katastrofą. Nie tylko na dziś, ale również by wesprzeć społeczności w ewentualnej odbudowie, kiedy ogień w końcu się zatrzyma. Australia to silny i nieustępliwy kraj i wzywam was do odwagi, serdeczności i współczucia sobie nawzajem w tym ekstremalnie trudnym okresie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *