Wymiana z Clippers. Będzie kolejna?

Sixers, mający najniższe płace w lidze, znowu zrobili komuś (i sobie) przysługę. Tym razem pomogli Los Angeles Clippers, od których przyjęli niechcianego Jareda Cunninghama, prawa do Cenka Akyola oraz gotówkę. Oddali prawa do niejakiego Serhiy Lishchuka, a Cunninghama oczywiście zaraz zwolnią i zostaną z dodatkowymi pieniędzmi.

Clippers mają jednak apetyt na Tony Wrotena i już zapytali o możliwy transfer. Nie wiadomo jednak kogo oferują w zamian (tutaj wybory w drugiej rundzie draftu nie zadziałają!), albo kogo chcieliby Sixers. Tony Wroten powiedział, że jest przygotowany na każdą możliwość, ale raczej wierzy, że Sixers wiążą z nim swoją przyszłość.

11 myśli na temat “Wymiana z Clippers. Będzie kolejna?

 • 8 stycznia 2015 o 13:18
  Permalink

  Szkoda by mi było Wrotena, bo staje się moim ulubionym zawodnikiem tego składu. Mam nadzieję, że już koniec z oddawaniem najlepszych zawodników.

  Odpowiedz
 • 8 stycznia 2015 o 14:47
  Permalink

  Skoro Mozgov kosztuje dwa 1st roundery, to Wroten nie mniej.

  Odpowiedz
 • 8 stycznia 2015 o 16:24
  Permalink

  Wroten do Clippers??? Szkoda tego zawodnika, jeżeli pójdzie za picki (których nam raczej już nie trzeba). Jedyna osoby które widziałbym przy wymianie z Clippers to Reddick (ale on sam to za mało, musieliby kogoś dorzucić) ewentualnie Crawford (ale ten ma już swoje lata).

  Odpowiedz
 • 8 stycznia 2015 o 16:35
  Permalink

  Wroten to MAKS 1-st rounder.

  CP3 byscie od razu chcieli…

  Dla Clippers to gosciu, ktory ma zamykac rotacje, nikt nie da za niego Reddika, czy Crawforda – bo i po co, skoro obaj na dzis są duzo lepszymi graczami?

  Odpowiedz
  • 14 stycznia 2015 o 18:46
   Permalink

   I couldn’t agree more this scary macost has got to go! It must be awful for him to be compared to the Philly Phanatic, but comparison is warranted. Philly is, after all, a major sports town. It’s my understanding (and I agree!) that the Phanatic is the most loved macost in all of MLB baseball. How can you not love this big, furry, kind yet sassy with children-and-adults-alike, goofball?! Most folks hope to put themselves right in front of the Phanatic, just for the chance of a big, sloppy kiss in the face. All eyes turn to him each time he enters the stadium.What were/are the Sixers thinking to choose such and arrogant, obnoxious, gray rabbit on steroids, as a macost? I can’t imagine that he is a role model in any sense of the word, and he scares me and I’m a grown-up! Time for a change please!

   Odpowiedz
  • 15 stycznia 2015 o 22:00
   Permalink

   Denver Nuggets have just come off their best seasona0in their NBA tenrue a0(according to the numbers). Additionally they look to be in good shape with the following

   Odpowiedz
 • 8 stycznia 2015 o 17:54
  Permalink

  Wizards zwolnili Glena Rice’a Jr, ktory zagrał rewalacyjne SL.

  Wg mnie Hinkie powinien zrobić wszystko, zeby sciagnac go do zespolu – jest młody, ma potencjał, świetnie rzuca – perfect fit do nas.

  Odpowiedz
 • 8 stycznia 2015 o 18:32
  Permalink

  Skoro za Hawesa i Turnera, Hinkie wyciągnął tylko drugorundowe picki, to trudno oczekiwać, by za Wrotena mógł wyciągnąć coś więcej. Osobiście wolałbym, by Wroten został co najmniej do końca sezonu, a potem można myśleć o jakieś wymianie.

  Odpowiedz
 • 8 stycznia 2015 o 20:55
  Permalink

  Turner i Hawes byli na ostatnim roku swoich kontraktow

  Odpowiedz
 • 9 stycznia 2015 o 01:15
  Permalink

  To fakt. Za Wrotena nie dostaniemy wiecej niz jeden first rounder. Wolalbym zeby zostal.
  A Glen Rice Jr to niezla opcja do sprawdzenia, mozna by sprobowac go podpisac

  Odpowiedz
 • 9 stycznia 2015 o 13:59
  Permalink

  Ja to widzę tak: Wroten to jedyny z całego zaciągu niechcianych w innych klubach, który się realnie sprawdził w Sixers i warto go mieć w składzie. Jest młody i nadal może się rozwijać. Też był pierwszorundowcem. Jaki cel miałaby mieć Philly, by oddać go za max jednego firsta w okolicach 25-30 miejsca, czyli tam gdzie był wydraftowany? I równie dobrze Philly może tu trafić na busta? Więc Wroten może mieć nawet wartość 2nd roundera dla większości ligi albo i mniej, ale Philly za pick poniżej loterii nie powinna go sprzedawać. Takie moje zdanie.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *